INTIMISSIMI - kolekcja jesień-zima 2013/2014

INTIMISSIMI - kolekcja jesień-zima 2013/2014
Najnowsza kolekcja INTIMISSIMI na sezon jesień-zima 2013/2014 już po raz kolejny prezentuje się w jak najlepszym świetne. Bielizna wspomnianej marki kojarzona jest jako niezwykle zmysłowa, sexowna i sensoryczna.

Zaprezentowane modele to przede wszystkim typowe komplety bielizny, które uwodzą swoją elegancją i nonszalancją. Projektanci w kolorystyce stawiają przede wszystkim na klasyczną, ponadczasową i niezwykle modną w tym sezonie czerń i biel, czyli odcienie najbardziej pożądane przez klientki. Wśród najnowszej kolekcji nie zabraknie jednak także kompletów bielizny w jaskrawej i odważnej kolorystyce, to znowu propozycja dla kobiet bardziej odważnych, lubiących zabawę z kolorem. 

Marka podążając za najnowszymi trendami, nie przekonuje tylko i wyłącznie kolorystyką, ważny jest również tworzyło, z którego wykonane są najnowsze projekty.

Dominującym materiałem, który proponuje INTIMISSIMI jest słynący ze swojej delikatności i ponętności – jedwab.

Pokaz wywarł ogromne wrażenie na uczestnikach Show, oprócz 20 pięknych modelek, wśród których pojawiły się również nowe twarze, pojawiło się także 16 członków Gaga Symphony Orchestra, pod dyrygenturą Giorgio Fabbri.

Paulina Kuropatwa

Zdjęcie pochodzi ze strony menstream.pl 

Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2016 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.