COS - Wiosna/lato 2014

COS - Wiosna/lato 2014
W najnowszym lookbook’u marki dominują wariacje bieli i błękitu, zilustrowane ciekawymi kompozycjami kreacji. Większość projektów jest potwierdzeniem mody na lekkie i luźne materiały, która ma zapanować już najbliższej wiosny. Biel została skontrastowana z wiśniową tonacją czerwieni, wpisując kolekcję w czysto awangardową poetykę.
Tagi: wiosna | lato | COS | lookbook | 2014

Długość stroju ponownie okazuje się istotną cechą całej formy. Komplety, które pojawiły się w aktualnym lookbook’u są z pewnością przeznaczone dla dojrzałych odbiorczyń. Aby dobrze czuć się w projektach tego pokroju, potrzebna jest świadomość ich artyzmu oraz zrozumienie samych podstaw stylu. Do delikatnych a zarazem wymagających tkanin możemy zaliczyć lśniący nylon oraz jedwab. Wśród dodatków znalazły się kremowe, masywne sandały oraz klasyczne szpilki również w tym samym odcieniu.

  

„Dumna prostota” wydaje się najlepszym określeniem zbioru tej wysmakowanej konfekcji. W sesji dla COS wystąpiła polska modelka Magdalena Jasek, reprezentowana przez Free Models Agency.

Autor: Aleksandra Łabuńska

Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2016 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.