Artykuły

Chcąc pisać i mówić o ikonach stylu z lat 50., które stały się inspiracją dla wielu projektantów oraz zwykłych kobiet, nie sposób pominąć jednej z największych tamtego okresu, czyli Audrey Hepburn. Była wszechstronnie uzdolniona i dzięki ciężkiej pracy osiągnęła wielki sukces, nie tylko na polu zawodowym. Aktorka, baletnica, ambasadorka UNICEF, najpiękniejsza kobieta XX wieku.
Komentarze: 0
Jak wiadomo, lata 40. XX wieku były bardzo burzliwym okresem w historii mody. Ówczesna moda dyktowana była przede wszystkim przez realia II wojny światowej, które wiązały się z ciągłą walką o przetrwanie. Do 1945 roku ubiór posiadał jedynie rolę funkcjonalną i szyło się stroje z tego, co miało się akurat pod ręką.
Komentarze: 0
Tegoroczny Fashion Week w Sztokholmie przyniósł spore zaskoczenie. Skandynawowie najwyraźniej postanowili zerwać z pokutującym stylem minimalizmu, odważnie łącząc światowe trendy. Teraz kojarzą się z nowoczesnością i modernizmem.
Komentarze: 0
Wśród najpopularniejszych kierunków afrykańskich wojaży nieprzerwanie królują Tunezja i Egipt. Warto jednak czasem odwrócić od nich wzrok i wybrać się do nieco mniej oswojonego przez turystów kraju.
Komentarze: 0
Była odważną, inteligentną kobietą, która na zawsze zmieniła oblicze światowej mody czyniąc, a jednocześnie tworząc ze swego nazwiska jedną z najcenniejszych marek dyktujących światowe trendy w modzie. Coco Chanel była pierwszą projektantką haute couture, która współpracowała z baletem, teatrem i filmem. Kreowała nowy styl lat 20. i sama utożsamiała się z wizerunkiem chłopczycy.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.