Artykuły

10 i 11 marca, w ramach Międzynarodowych Targów Gdańskich, odbędą się Trójmiejskie Dni Kobiet. To największe kobiece wydarzenie na Pomorzu, organizowane przez firmę Medium. Impreza ma mieć charakter targowy, jednak program wkracza również na inne terytoria.
Komentarze: 0
Już 10 marca, w sobotę popołudniu wszystkie Panie, niezależnie od wieku, mogą wstąpić do warszawskiego Hotelu Europejskiego. Z okazji Dnia Kobiet, Polska Agencja Sprzedaży i Promocji przygotowała tam imprezę dla tych, którzy są zainteresowani swoim rozwojem w życiu zawodowym i prywatnym.
Komentarze: 0
Fryzura oraz nakrycie głowy przez stulecia było, i z pewnością nadal jest wyznacznikiem statusu socjalnego, przynależności do grupy społecznej lub też stanu cywilnego. Nie służyło jedynie celom estetycznym, choć właśnie w ten sposób postrzegamy to współcześnie.
Komentarze: 0
Od jakiegoś czasu drogeryjne półki uginają się pod ciężarem perfum sygnowanych nazwiskami gwiazd. Warto zastanowić się, czy świadczy to o ich uwielbieniu zapachów czy może jedynie okazuje się świetnym chwytem marketingowym... Aktorzy, sportowcy, modelki. Bywają dla swoich fanów źródłem wspaniałych artystycznych doznań, inspiracją i przedmiotem marzeń.
Komentarze: 0
Już za chwilę w Poznaniu Międzynarodowe Targi Mody. Odbywająca się w dniach 27-29 lutego impreza to nie tylko okazja do podpatrzenia najnowszych trendów, ale także możliwość nawiązania przydatnych kontaktów i wielopłaszczyznowej współpracy biznesowej. Połączone z międzynarodowym Salonem Maszyn Włókienniczych, Odzieżowych i Obuwniczych INTERMASZ targi są największym tego typu wydarzeniem branży modowej w Polsce.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.