Artykuły

Już niedługo, bo 17 i 18 marca, odbędą się w Poznaniu targi beautyVISION i LOOK. Obie imprezy organizowane są w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp będzie możliwy w godzinach od 9 do 17 za cenę 25 złotych dziennie. To jedno z najważniejszych wydarzeń na kosmetycznej mapie nie tylko Polski, ale i świata.
Komentarze: 0
Kolejną gwiazdą filmową, której styl i urok inspiruje do dziś największych kreatorów mody jest niewątpliwie Grace Kelly. Szyk, klasa, elegancja i prostota, czyli nieśmiertelny symbol mody – tak określić można z pewnością tę aktorkę. Przywiązywała ona ogromną wagę do swoich strojów. Sama wybierała ubrania nawet podczas pracy nad filmem.
Komentarze: 0
Wraz z nastaniem trzeciej dekady XX wieku z „niepokornej chłopczycy” rodzić zaczęła się dystyngowana, konserwatywna w stylu ubierania oraz w zachowaniu dama. Przyczyn tego stanu rzeczy było kilka. Warto choćby wspomnieć o tym, że w tym czasie kino odgrywało coraz większą rolę w życiu przeciętnego człowieka. Kobiety pragnęły być i wyglądać jak hollywoodzkie aktorki, a największą popularnością cieszyły się filmy muzyczne i kostiumowe.
Komentarze: 0
Zabieramy wszystkie miłośniczki i miłośników mody w podróż po największych europejskich stolicach mody. Wybór padł oczywiście na Londyn, Paryż oraz Mediolan! To właśnie do tych miast przyjeżdża co roku najwięcej zainteresowanych zakupami turystów. Warto zastanowić się nad tym, dlaczego to właśnie te miasta zyskały owy status...
Komentarze: 0
Powszechność Internetu, który dziś znajduje się niemal w każdym domu nikogo już chyba nie dziwi. Wręcz przeciwnie, wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego życia oraz sprawnego funkcjonowania w rzeczywistości społecznej.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.