Artykuły

Marlena Dietrich jest gwiazdą, która otwiera cykl modowy, poświęcony wielkim aktorkom kina XX wieku. Stały się one niewątpliwie inspiracją dla milionów kobiet na całym świcie, a ich wpływ na kreowanie stylu jest widoczny do dnia dzisiejszego. Wszystkie przywoływane artystki miały odwagę, by ustanawiać nowe trendy i iść własnymi ścieżkami.
Komentarze: 0
Koniec pierwszej wojny światowej przyniósł znaczące przeobrażenia nie tylko natury politycznej czy ekonomicznej. Lata 20. to dekada ogromnych rewolucji, również w dziedzinie strojów i obyczajów, szczególnie jeśli chodzi o kobiety. Niezaprzeczalnie zmieniła się nie tylko ich mentalność, ale również wygląd i styl. Zaczęły opuszczać sferę prywatną (zacisze domowe), z którą przez wieki były utożsamiane.
Komentarze: 0
W kwestii mody panowie zawsze byli mocno poszkodowani. Świat męski był na uboczu, a jeśli już się pojawiał, nie odznaczał się zbytnio innowacjami, opierając się na przedwojennej tradycji. Z pewnością powiew klasyki jest całkiem przyjemny, jednak niewolnicze przywiązanie do niej staje się nieco męczące. Od paru lat ta tendencja się zmienia.
Komentarze: 0
Krakowska projektantka, Monika Jaworska całkiem niedawno skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, a już zdążyła nieco zatrząsnąć światem mody. Laureatka konkursu „Złota Nitka” podczas Fashion Week Poland i stażystka Dawida Tomaszewskiego, w krótkim czasie zdobyła uznanie wśród najbardziej znaczących w środowisku osób.
Komentarze: 0
W dniach 25-26 lutego, a więc już niedługo, odbędzie się trzydziesta druga już edycja targów kosmetyki profesjonalnej, SALON WIOSNA 2012. Zaprezentuje się tam ponad sto pięćdziesiąt firm kosmetycznych, solaryjnych i paznokciowych...
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.