Artykuły

W podpoznańskim klubie 2B ACTIVE FITNESS w Swarzędzu rozpoczęły się intensywne treningi uczestniczek programu Celebrity Miss! Program już wkrótce w jednej ze znanych i lubianych stacji TV...
Komentarze: 0
Wszystko, co ozdabia nasze nadgarstki, ma duże znaczenie. Zegarek wskazuje nam godzinę, gumka do włosów pomaga w niejednej sytuacji, a bransoletka upiększa cały outfit. W ostatnim czasie trendy jest wszystko, co srebrne. Dlatego dziś prezentujemy biżuterię ze srebrnymi akcentami w kilku wydaniach i połączeniach.
Komentarze: 0
Piękno ma bardzo różne oblicza, a nie ma nic piękniejszego, niż połączenie piękna i kobiecego wdzięku z motoryzacyjnym dziełem sztuki. Prezentujemy krótką relację z Aerofestival oraz swoiste oczko w głowie firmy Hermnann GP - najnowszy projekt BMW M4 600GP.
Komentarze: 0
W czym tak naprawdę tkwi sekret modnych stylizacji znanych blogerek i fashionistek? Oczywiście, w szczegółach... Zobacz najmodniejsze dodatki w postaci torebek i plecaków, które podkręcą każdą letnią stylizację – zarówno tą klasyczną, jak i ekstrawagancką.
Komentarze: 0
Praca, studia, castingi, zajmowanie się domem – rozkład dnia modelki jest często napięty do granic możliwości. Pewnie nie raz zdarzyło się Tobie nie przełożyć portfela do drugiej torebki i wyjść z domu bez pieniędzy lub z powodu kolejki zrezygnować z zakupów. Na szczęście w XXI wieku sklepy oferują nam wiele rozwiązań...
Komentarze: 1
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2019 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.