Artykuły

Na zewnątrz coraz więcej ciepłych promieni słonecznych, dlatego czas schować do szafy ciemne, zimowe kolory i zaopatrzyć się w jasne, kobiece, wiosenne barwy. Jak się do tego zabrać?
Komentarze: 0
Wiosna to idealny moment na zaopatrzenie się w jasne, kwiatowe zestawy. Dzisiejsza propozycja to idealny strój zarówno na uczelnię, do szkoły, na luźne spotkanie ze znajomymi, a także spacer.
Komentarze: 0
Agata Korzemiacka - elektroradiolog, trener personalny, managerka i członek kadry szkoleniowej Mauricz.com oraz była tancerka baletu klasycznego. Swoje doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu oraz ukrytych wad postawy. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Mówi, że okazja na trening znajdzie się zawsze i wszędzie, trzeba mieć jedynie chęci do pracy. Plac zabaw, park, schody – to wszystko niejednokrotnie posłużyło jej oraz jej podopiecznym za narzędzia treningowe.
Komentarze: 1
Noszenie okularów jest dość uciążliwe - szczególnie dla kobiet. Panie muszą pamiętać, by wykonać odpowiedni makijaż - taki, który będzie pasował do okularów. W efekcie większość z nich przestaje podkreślać swoje oczy kosmetykami. Ale nie jest to konieczne, po prostu zrezygnuj z okularów na rzecz szkieł kontaktowych.
Komentarze: 0
Z delikatnym poślizgiem zabieramy się za otwarcie Zakochanego zestawu ShinyBox, jednak nic straconego, bowiem zestaw jest nadal do nabycia. Na łamach portalu oraz magazynu BeModels będziemy co miesiąc dokonywać otwarcia trafiających do nas pudełek. Teraz nadszedł czas na LoveBox z serii ShinyBox.
Komentarze: 1
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.