Julia Kuczyńska - od "szafiarki" do projektantki

Julia Kuczyńska - od
Chociaż trend na tworzenie blogów modowych nie powstał w naszym kraju, Polki szybko przyswoiły go na tutejszym gruncie. Jedną z pierwszych osób, które taki blog założyły, jest Julia Kuczyńska. Po trzech latach swojej internetowej działalności, zdobyła sobie uznanie zarówno w rodzimych jak i zagranicznych mediach. Maffashion bywa na pokazach mody, jest twarzą australijskiej firmy odzieżowej, współpracuje z projektantami, sama ma własną markę, bierze też udział w niezliczonych sesjach zdjęciowych oraz nagraniach do przeróżnych programów. Już jest traktowana niczym ekspert w swojej dziedzinie, choć ma nieco ponad dwadzieścia lat.
 

Julia Kuczyńska, dziewczyna, która w ciągu trzech lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych internautek, to 24-letnia blogerka modowa, pochodząca z wielkopolskiego Złotowa. Studiowała kulturoznawstwo z grafiką komputerową w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, obecnie mieszka w Warszawie. W swoim rodzinnym mieście pracowała w agencji reklamowej, po przeprowadzce do stolicy rozpoczęła współpracę z Jagą Hupało - sprzedawała biżuterię „Cocktail’me" w jej showroomie. Julia jest również twarzą australijskiej firmy odzieżowej „BlackMilk”, której ubrania możemy oglądać na kartach jej bloga.

 

Choć ma figurę modelki, nigdy nie marzyła o takiej pracy, widzi się za to w roli stylistki sesji zdjęciowych. Uwielbia przerabiać i poprawiać zdjęcia (grafik!), przyznaje, że na blogu prezentuje tylko swoje najlepsze ujęcia, które zawsze wcześniej poddaje obróbce. Uwielbia słuchać muzyki, układa wiersze, w przeszłości trenowała taniec – ma wiele zainteresowań, które ciągle stara się rozwijać.

 

„Jak zwykle genialnie:) Jesteś niezwykle oryginalna i taka bądź zawsze!”, „fenomenalne zdjęcia! rewelacyjnie pozujesz, świetnie wyglądasz; perfekcja!”, „ Amazing dress and view!!”, „GENIALNA SESJA I ŚWIETNA STYLIZACJA ;))))))))))” - Julia codziennie dostaje setki podobnych komentarzy, wśród których nie brakuje nawet ofert matrymonialnych. Jej fani cenią ją za niezwykłe wyczucie stylu i oryginalne stylizacje, które często przysparzają jej również negatywnych komentarzy. Julia nauczyła się już jednak sobie z tym radzić.

W ciągu trzech lat prowadzenia swojej strony, Julia przeszła dużą przemianę. Przypadkowe stylizacje zaczęły ustępować miejsca przemyślanym zestawom, a fotografie robione „z ręki” przekształciły się w profesjonalne sesje zdjęciowe. Jeszcze większe zmiany zaszły w samym wyglądzie blogerki. Ciuszki z second handu (w których wyszukiwaniu, Julia była prawdziwą mistrzynią) zostały wyparte przez designerskie ubrania oraz jej własne projekty. Zmienił się jej gust, zmieniały fryzury, zmianom ulegało także jej ciało. Maff uwielbia tatuaże – jeden z nich, ten w kształcie piórka, postanowiła umieścić za swoim uchem.

Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2019 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.