Projekt Celebrity Miss: Pierwszy trening

Projekt Celebrity Miss: Pierwszy trening
W podpoznańskim klubie 2B ACTIVE FITNESS w Swarzędzu rozpoczęły się intensywne treningi uczestniczek programu Celebrity Miss! Program już wkrótce w jednej ze znanych i lubianych stacji TV...

Dziewczyny pod okiem kamer codziennie wraz z trenerem personalnym ćwiczą i rzeźbią swoje nowe sylwetki, do rozpoczęcia regularnych zdjęć pozostało już im naprawdę niewiele czasu, tak więc mają co robić, a przecież to dopiero początek atrakcji! - mówi Patryk Boro, producent programu.


Jednak codzienne treningi nie są największym utrapieniem uczestniczek programu Celebrity Miss, dodaje Łukasz Powaga, jeden z jurorów i producent programu. Lada moment dziewczyny dowiedzą się, że już na tym etapie kilka z nich odpadnie, oczywiście o tym, które to będą zdecyduje jury. Co za tym idzie do Polski będzie musiała na chwilę wrócić Monica Walsh, a także swoją obecnością na treningach zaszczycą nas Darek Jezierski i Mirka Nowinka!


Możecie liczyć na kolejne zdjęcia i filmy, które pojawiać się będą na naszym fan page (red. www.facebook.com/celebritymiss), w końcu jako jeden z jurorów muszę dbać by dziewczyny przeszły totalną metamorfozę i tego słowa postaramy się dotrzymać... - dodaje Patryk Boro.
Warto zaznaczyć, że uczestniczki nocują w pięknym Pałacyku Pod Lipami, w którym również odbędą się zdjęcia do programu!

 

Więcej już wkrótce!!! Będziemy informować na bieżąco ;-)Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.