Supersamochód, samolot, helikopter czy może jacht?

Supersamochód, samolot, helikopter czy może jacht?
Doświadcz prawdziwego luksusu... dotknij... poczuj... wypożycz... kup... zakochaj się!!! Luxury World

Z największą przyjemnością prezentujemy jednego z najnowszych partnerów portalu i magazynu BeModels - firmę Luxury World.
Już wkrótce zobaczycie ich luksusowe "zabawki" obok atrakcyjnych dziewczyn BeModels na targach, galach, teledyskach i w programach tv.


Na początek słów kilka:
Luxury World jest od lat ambasadorem wielu prestiżowych marek. Specjalnie interesując się i zagłębiając w nurcie Świata Luksusu, firma ta potrafi dostrzec i dotrzeć do najbardziej unikalnych przedmiotów, miejsc oraz wydarzeń na całym globie. Zajmują się poszukiwaniem oraz przedstawieniem najciekawszych okazów z różnych dziedzin. Szczególnie pasjonują ich jachty, samochody, helikoptery, samoloty, a także zegarki. Są to co prawda przedmioty codziennego użytku, ale potrafią być bardzo wyjątkowe oraz dawać ogromną radość z ich nabywania i posiadania. Dodatkowo potrafią podkreślić gust, wyrafinowanie oraz obycie.


Świat Luksusu to nie tylko wydawanie pieniędzy na najdroższe zabawki. To także inwestowanie w rzadkie okazy, a to samochodów, a to właśnie zegarków, które po nawet niewielu latach potrafią przynieść więcej korzyści, niż najlepsza lokata w banku. Całą dobę oddziały Luxury World szukają na całym świecie dla najrzadszych, najciekawszych i najpiękniejszych okazów. Biorą udział w najbardziej prestiżowych aukcjach, jako pierwsi dostają zdjęcia nadchodzących modeli samochodów, jachtów czy samolotów, jako pierwsi otrzymują też informację o nadchodzących wyjątkowych wydarzeniach.


Luxury World to:
- sprzedaż i wynajem aut luksusowych,
- sprzedaż i wynajem samolotów i helikopterów,
- sprzedaż i wynajem jachtów,
- inwestowanie w dobra luksusowe,
- obsługa jachtów samolotów i samochodów klientów,
- organizacja wyjazdów dla grup klientów oraz eventów.


Więcej: www.luxury-world.netNapisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2019 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.