Jakie doczepy powinnaś kupić?

Jakie doczepy powinnaś kupić?
Desperacko potrzebujesz zmiany, ale nie możesz się na nic konkretnego zdecydować? Jeśli tak, wyręczymy Cię w podjęciu decyzji. Zapewniamy, że nasza pomoc będzie nieoceniona! Ewidentnie najdoskonalszą formą zmiany jest metamorfoza wyglądu. Przygotowaliśmy poradnik, który stanowi kompendium wiedzy o włosach doczepianych. Zapoznaj się z nim, aby móc w pełni świadomie zamówić pasemka, które odmienią całą Ciebie.
Tagi:

Syntetyczne clip-in dla blondynek po rozjaśnianiu

Jeśli jesteś blondynką, która ma za sobą przygody z rozjaśniaczem, pewnie na co dzień zmagasz się z cienkimi, osłabionymi włosami. Choć mają piękny kolor, takie pasma lubią płatać figle, a zazwyczaj robią to… wypadając. Włosy zostają na szczotce, nieudolnie ozdabiają odpływ w naszej wannie albo trafiają do jedzenia. Są to skutki nie tylko szkodliwych zabiegów fryzjerskich takich, jak farbowanie lub dekoloryzacja, ale również niedokładnej pielęgnacji.

Cienkie blond włosy to niezwykle delikatny problem, do którego należy podejść z rozwagą. Przedłużenie zniszczonych pasm jest możliwe pod warunkiem, że umiejętnie dopasujemy doczepy do kondycji włosów i ich odcienia. Istotny punkt stanowi waga pasemek, które chcemy nosić. Z racji nie najlepszego stanu naszych naturalnych pasm, waga dopinek nie powinna przekraczać 200 gramów. Permanentne metody przedłużania odpadają, bo pasemka noszone zbyt długo mogłyby nadwyrężyć cebulki włosów. Rekomendowane są japońskie syntetyki (włókno kanekalon), zakładane techniką clip-on. Zestaw takich doczepów do wielomiesięcznego noszenia w sklepie Europe Hair kosztuje ok. 60 zł. Wszystkie blondynki będą zadowolone, bo w ofercie są do wyboru aż trzy odcienie blondu: jasny, złoty oraz miodowy.

 

Włosy na żyłce dla niezdecydowanych, ale odważnych

Są doczepy, które nie zobowiązują nas do codziennego noszenia. To tak zwane jednodniowe dopinki, występujące pod rozmaitymi nazwami. Jedną z nich jest Flipp-in, nazywana także włosami na żyłce. Ten rodzaj doczepu zakłada się chwilę przed wyjściem (np. na imprezę) i ściąga się zaraz po powrocie do domu. Włosy są wystylizowane, modnie ułożone i zawsze równie piękne. To idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych dziewczyn, które wciąż szukają fryzury dla siebie. Jednorazowy wypad na imprezę może zaowocować miłością do długich, lekko pofalowanych włosów. W odwrotnym przypadku, pasmo można komuś podarować.

Doczep na żyłce nadaje się dla osób świadomych swojej atrakcyjności, pewnych siebie i kochających być w centrum uwagi. Jest to spowodowane tym, że Flipp-on zjawiskowo przedłuża włosy, tworząc na głowie niesamowitą fryzurę, zupełnie inną od tej, którą nosimy na co dzień. Co więcej, na pasmo tego typu mogą się zdecydować kobiety regularnie farbujące swoje włosy. Wysokie jakościowo doczepy można bowiem farbować na dowolny kolor, wystarczy złożyć zamówienie w renomowanym sklepie, np. Europe Hair.


Dla zdrowych i mocnych włosów – pasemka keratynowe

Szczęściary, które mogą się pochwalić silnymi włosami, dzielnie znoszącymi zmiany pogodowe i zabiegi stylizacyjne, mają do wyboru więcej sposobów na wydłużenie swojej fryzury. Jednym z nich są pasemka keratynowe, czyli włosy zakończone zgrzewem z keratyną. Podgrzany do odpowiednio wysokiej temperatury materiał, łączy się z naturalnymi włosami i stanowi trwałe (bo aż kilkumiesięczne) przedłużenie włosów.

Metoda keratynowa jest odpowiednia tylko dla posiadaczek zdrowych pasm. Mogą być one farbowane lub rzadkie. Natomiast włosy połamane lub wypadające, nie utrzymają ciężkiego pasemka. Ta technika wymaga również cierpliwości, gdyż sam proces zakładania doczepów trwa kilka godzin. Efekt jest jednak wart oczekiwania. Błyszczące, znacznie zagęszczone włosy zachowają swój kształt i formę przez długi czas. Warto wspomnieć, że pasemka keratynowe szczególnie sprawdzą się u pań, które nie mają odruchu dotykania swoich włosów. Zgrzewy (łączenia) są dość delikatne i nie powinno się ich naruszać. Każde przeczesanie włosów ręką albo zahaczenie grzebieniem może uszkodzić zgrzew i skrócić jego trwałość.

Tagi:
Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.