Ekspert radzi: Natalia Wróblewska

Ekspert radzi: Natalia Wróblewska
Modelka, szefowa agencji VOX MODELS MANAGEMENT. Od 8 lat zajmuje sie modelingiem i czuje, ze stała się częścią tego świata. Bycie modelką nauczyło ją ogromnej odwagi, odpowiedzialności i pokory. Dzięki modelingowi poznała wielu ciekawych ludzi , rożne kultury...

beModels.pl: Dlaczego zdecydowała się Pani na stworzenie własnej agencji modelek? Uważa Pani, że te, które istnieją już na naszym rodzimym oraz światowym rynku nie spełniają odpowiednich wymogów?

Natalia Wróblewska:
Od 8 lat zajmuję się modelingiem i czuję, że stałam się częścią tego świata. Bycie modelką nauczyło mnie ogromnej odwagi, odpowiedzialności i pokory. Dzięki modelingowi poznałam wielu ciekawych ludzi, różne kultury a także nauczyłam się biegle mówić i pisać po angielsku, co teraz jest mi pomocne w mojej  nowej pracy i nie tylko.

  

beModels.pl: Skąd decyzja o założeniu własnej agencji?

Natalia Wróblewska: Głównie stąd, że dowiedziałam się o chorobie tarczycy, która powoduje gwałtowne zmiany w mojej sylwetce. Ciężko to przyjęłam, ale skoro ja sama mogę już tylko sporadycznie wykonywać tę pracę, to dlaczego by nie pomóc dziewczynom z ambicjami, które o tym marzą. Wróciłam do Polski, zarejestrowałam agencję i zaczęłam realizować swoje plany.

Na naszym rodzimym rynku jest wiele bardzo dobrych agencji, ale należy zdać sobie sprawę z tego, że zawsze będzie tak, że nie wszystkie modelki do końca będą zadowolone ze sposobu reprezentowania ich przez Agencję Matkę. Nawet jeśli będą to agencje z tzw. '' najwyższej półki''. Nie na darmo mówi się, że '' każda modelka, to inna historia''. Stąd obserwuje się tak częste zmiany agencji matek przez modelki. Zarówno w kraju jak i za granicą.

beModels.pl: Spędza Pani większość swojego czasu w Bangkoku? Dlaczego właśnie ten kraj? Co jest w nim najbardziej urzekającego?


Natalia Wróblewska: Zwiedziłam wiele krajów wyjeżdżając na kontrakty, ale Bangkok stał się jedynym miejscem za którym zawsze tęsknię, gdy wracam do Polski. 2 lata temu wyjechałam na kontrakt do Bangkoku i pokochałam to magiczne miejsce na ziemi :)

Jest tutaj wiele bardzo ciekawych miejsc, bajeczne wyspy i przede wszystkim ludzie... ich mentalność jest niesamowita, pomimo ograniczonych możliwości finansowych. Ludzie są zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi. Ja pokochałam ten kraj i ten kraj pokochał mnie... Dostałam propozycję zorganizowania ważnego wydarzenia modowego w Tajlandii, bardzo cieszę się z tego powodu, ale szczegółów nie mogę jeszcze zdradzać!!! ;) 

Napisz komentarz
Aby komentować musisz być Połącz używając konta na Facebook
Magazyn
Moda
w prasie
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2017 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.