Aleja luksusu

Aleja Luksusu to zbiór specjalnie wyselekcjonowanych, ekskluzywnych miejsc dla wymagającego klienta klasy Premium. Jest to obszar szczególnie chętnie odwiedzany przez klientów ceniących najwyższą jakość - doceniają oni prestiż i wyjątkowość tego miejsca. Spotykają się tam bowiem z pełnym profesjonalizmem ze strony personelu i szeroką gamą elitarnych produktów, dostosowanych do ich potrzeb.
Warszawa | Restauracje
Niespełna kilkaset metrów od dworca Warszawa Centralna, Centrum Handlowego Złote Tarasy czy też Pałacu Kultury znajduje się miejsce tak magiczne, że jakby Alicja z Krainy Czarów miała urządzić kolację z noclegiem to z pewnością wybrałaby Hotel H15 Boutique oraz Restaurację Signature.
Warszawa | Hotele
H15 Boutique to ekskluzywny obiekt butikowy i bezkonkurencyjne miejsce w tej kategorii w Warszawie. Usytuowana w ścisłym centrum zabytkowa kamienica z XIX wieku mieści 48 nowoczesnych, starannie wykończonych i zaprojektowanych apartamentów.
Kraków | Restauracje
W sercu starego krakowskiego Kazimierza industrialne wnętrze garażowe nabiera całkiem nowego kształtu….Na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej powstał klimatyczny zakątek spowity duchem historii i sztuki. Wnętrze wypełniają oryginalne XIX wieczne meble, na stołach czarne eleganckie obrusy, fortepian, półki zapełnione antykwarycznymi książkami. Szyk i elegancja w atmosferze ciepła i spokoju.
Trójmiasto | Hotele
Pięciogwiazdkowy Hotel Dwór Oliwski położony jest w sercu Doliny Radości, w zabytkowej dzielnicy Gdańska-Oliwie. Hotel Dwór Oliwski to miejsce, które zachwyca wyjątkową architekturą i niepowtarzalnym klimatem, stworzone z myślą o osobach ceniących piękne wnętrza, wyśmienitą kuchnię oraz doskonałą obsługę. Łatwy i szybki dojazd z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, bliskość sopockiego Molo i Starego Miasta Gdańska to dodatkowe atuty lokalizacji hotelu.
Kraków | Hotele
Hotel Copernicus znajduje się przy Kanoniczej, najstarszej uliczce średniowiecznego Krakowa, wijącej się u stóp zamku królewskiego. Wśród renesansowych kamienic wyróżnia się szeroką, gotycką fasadą. Jako jedyny w Polsce należy do ekskluzywnego stowarzyszenia Relais et Châteaux. Każdego roku trofeum „ Art of Living” wręczane jest obiektom, w których z podejmowania gości uczyniono sztukę, a ich wyrafinowany wystrój jest zaproszeniem do uwolnienia zmysłów.
Polecane
To właśnie tu, przy ulicy Brackiej, w okresie międzywojennym Warszawiacy robili zakupy w butikach...
vitkAc - Dom Handlowy
Blow Up to 5-gwiazdkowy hotel bez recepcji, w którym indywidualnie urządzone pokoje nie mają nume...
Blow Up Hall 5050
Nowoczesny design w zabytkowym industrialnym budynku. Czterogwiazdkowy andel's Hotel Łódź przycią...
Andel's Łódź
Butikowy, 5-gwiazdkowy Hotel zaprasza na pobyt w luksusowym, eleganckim Hotelu ze wspaniałą atmos...
The Granary - La Suite Hotel
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.