Czym jest beModels.pl?

beModels.pl to portal społecznościowy skierowany do użytkowników zainteresowanych światem mody: modelek, modeli, fotografów, stylistów, makijażystów, projektantów, fryzjerów, agencji modelek i innych.


beModels.pl to nowy sposób poznawania branży modowej. Użytkownicy portalu prezentują swoje portfolio, oceniają dorobek innych użytkowników, dzielą się swoim doświadczeniem oraz mają szansę na bieżąco śledzić aktualności ze świata mody.


"beModels.pl skupia najświeższe informacje ze świata mody, jak żaden inny portal aktualizując nowe twarze, fotografów, wydarzenia. To jakby jednorazowo z podroży przywieźć kilka wydań Vogue'a i połączyć je w jedną całość... mówiąc "facebook'ową gwarą" I Like!" - tak o projekcie mówi Kaja Śródka, projektantka The Frock.


Celem projektu jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej rozmowę ludziom, którzy w świecie rzeczywistym nigdy nie mieliby okazji się spotkać. Rejestracja w naszym portalu pozwoli na uzyskanie potrzebnych w karierze kontaktów oraz nawiązanie znajomości z zawodowcami reprezentującymi różne zawody.


Misją witryny jest tworzenie warunków do wymiany kontaktów - by portal stał się ważnym narzędziem w codziennej pracy osób związanych z branżą mody. Wprowadzono elementy integrujące użytkowników portalu w postaci możliwości oceniania i komentowania dodawanych zdjęć, co mobilizuje dodatkowo użytkowników i sprawiają, że chętnie wracają do portalu.


ODBIORCY PORTALU:
- portale www, gazety, umieszczające skróty z własnych,
- marki związane z branżą odzieżową,
- agencje modelek szukające nowych twarzy,
- osoby promujące własną profesję,
- osoby chcące rozpocząć karierę,
- użytkownicy poszukujący informacji o trendach i nowościach ze świata mody,
- osoby poszukujące kontaktów zawodowych i informacji o możliwości współpracy,
- osoby poszukujące inspiracji twórczej,
- użytkownicy chcący poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie związane z branżą modową.

 

Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.