O nas

Portal beModels.pl jest to modowy portal społecznościowy, będący odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku modelingowego. Jest to jedyny w swoim rodzaju serwis tego typu. Aktualnie firma posiada własny zespół odpowiedzialny za wytworzenie i rozwój aplikacji oraz marketing i promocje projektów.

Projekt jest odpowiedzią na jedną z najbardziej palących potrzeb rynku modelingowego – stwarza przestrzeń do wymiany kontaktów, myśli, poglądów i doświadczeń na temat szeroko pojętej mody. Platforma beModels.pl jest stworzona z myślą o ludziach, których łączy wykonywany zawód, pasja bądź chęć zaistnienia w świecie mody.

Dołączając do społeczności beModels.pl otrzymujemy wgląd w ogromną bazę informacji na temat m.in. agencji modelingowych, specjalistycznych studiów fotograficznych, sposobów tworzenia niepowtarzalnego make-upu itd.

Portal zachwalają najlepsi specjaliści. Tak o beModels.pl wyraził się Tomasz Burkacki - fryjzer, stylista m.in. Justyny Pochanke, Moniki Richardson, Marty Kuligowskiej, Bogdana Rymanowskiego, Maji Hirsh i Ewy Bem, a także trener związany z najlepszymi polskimi markami oraz salonami: „Portal beModels.pl skupia ciekawe informacje branżowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przez zbiór najistotniejszych kontaktów, porad może pomóc wielu osobom w rozpoczęciu kariery. Bardzo przyszłościowe miejsce który zawiera łatwo dostępne artykuły.” beModels.pl jest profesjonalnym portalem dla pasjonatów.

Dzięki przyjętym regułom, projekt skupia jedynie zweryfikowane osoby. Przez weryfikację rozumie się akceptację materiałów dodanych użytkowników, traktujących poważnie siebie i pozostałych ludzi z branży. Nie jesteśmy ani portalem randkowym, ani platformą do wrzucania fotek wszelakich – zdjęcia są weryfikowane przez moderatora.

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej rozmowę ludziom, którzy w świecie rzeczywistym nigdy nie mieliby okazji się spotkać. Rejestracja w naszym portalu pozwoli na uzyskanie potrzebnych w karierze kontaktów oraz nawiązanie znajomości z zawodowcami reprezentującymi różne zawody.

Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.