Wyszukiwanie dla tagu moda
Po bardzo intensywnym lecie nadszedł czas na wymianę nie tylko lekkiej garderoby na coś zdecydowanie bardziej ciepłego, ale również na zmianę obuwia na odporniejsze. Poniżej zapoznasz się z tym, co w obecnym sezonie królować będzie właśnie w sekcji obuwia...
Komentarze: 0
Yuliya Babich to projektantka młodego pokolenia. Cechuje ją profesjonalizm i wyczucie smaku. Yuliya urodziła się na Ukrainie. Jako osiemnastolatka postanowiła wyjechać do Polski i tutaj spełnić swoje marzenia. Studiowała w Poznaniu w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej, krok po kroku zdobywała pierwsze doświadczenia. W 2005 roku została laureatką Konkursu Gryf Fashion Show w kategorii Projektant mody.
Komentarze: 0
Viola Śpiechowicz – była jedną z założycielek firmy Odzieżowe Pole. Od grudnia 2006r. pracuje pod własną marką. Wg Violi moda to „…uczestniczenie w pewnym procesie ewolucji ubrania. Przyczyny tej ewolucji są praktyczne i estetyczne. Przy okazji to biznes napędzany ludzką chęcią zmian, uzależnieniem od trendów i fascynacją markami.
Komentarze: 0
Styl eklektyczny oraz casualowy dominuje na polskich ulicach, ale również w programach telewizyjnych czy magazynach. Sportowe buty do eleganckiej sukienki nie są już zaskoczeniem a obszerna, street wear’owa bluza wygląda interesująco w połączeniu z ołówkową, klasyczną spódnicą.
Komentarze: 0
Droga najbardziej utalentowanych prowadzi na salony prawdziwych celebrytów. Ich praca oznacza ciągłą dyspozycyjność oraz całkowite poświęcenie. Chociaż ich życie jest wypełnione autentyczną pasją, kłamstwem byłoby stwierdzenie, że właśnie tak wyglądały ich pierwotne wyobrażenia. Skala zarobków potencjalnego stylisty w Los Angeles to co najmniej 50 tys. dolarów rocznie.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.