Wyszukiwanie dla tagu fotograf
Tomasz Gas - Malowanie Światłem, oficjalny fotograf DFP - Dolnośląskiego Festiwalu Piękna, Queen of Poland, Foto Models Poland o tym, jak efektywnie rozpocząć współpracę z fotografem. Kilka wskazówek, które sprawią, że Wasz start będzie łatwiejszy.
Komentarze: 0
Paweł Totoro Adamiec – projektant, charakteryzator, fotograf. Specjalista od fotografiki kreatywnej - połączenia fotografiki koncepcyjnej i surrealistycznej. Według Pawła „Każda forma sztuki i wyrazu artystycznego jest nas w stanie natchnąć do twórczej pracy, należy się tylko otworzyć na odpowiednie sygnały”. Zapraszamy do wywiadu…
Komentarze: 0
Bert Stern jest jednym z tych artystów, których prace są bardziej rozpoznawane niż nazwisko. Przez pół wieku portretował hollywoodzkie sławy, współtworzył m.in. Life, Vogue, Glamour, a do historii przeszedł jako ten, który „rozebrał Marylin”. W wieku 83 lat, 26 czerwca 2013 roku zmarł Bert Stern.
Komentarze: 0
Jak do tej pory Karl Lagerfeld na swoje muzy modowe obierał sobie kobiety o dosyć określonym typie urody i stylu. Nazwiska takie jak Nicole Kidman, Claudia Schifer czy Blake Lively mówią same za siebie. Długowłose blond piękności o klasycznej posągowej urodzie idealnie wpasowały się w klasyczną aurę domu mody Chanel.
Komentarze: 0
Chyba każdy zauważył wzrost zainteresowania ludzkości fotografią. Co drugi zwykły, szary człowiek posiada co najmniej aparat kompaktowy, nie wspominając już faktu ilu amatorów obraca w dłoniach lustrzanki, których funkcje zna w stopniu minimalnym, robiąc zdjęcia i tak na automacie. Dziedzina fotografii ogarnęła cały świat. Ludzie fotografują wszystko i nic, nie zważając na ilość mało istotnych kliknięć migawki. Na szczęście znajdziemy garstkę ludzi dla których fotografia jest pasją i słodyczą dla zmysłów, ukojeniem duszy.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2019 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.