Wyszukiwanie dla tagu haute couture
Jesienno zimowa kolekcja marki Chanel to niezwykłe oraz stylowe wykorzystanie motywów architektonicznych i przeniesienie ich na najnowsze kreacje.
Komentarze: 0
Haute Couture, tłumacząc dosłownie z języka francuskiego, oznacza „wysokie krawiectwo”. Jest to więc specjalistyczny dział luksusowego i markowego krawiectwa, który zajmuje się szyciem na miarę ekskluzywnych i pojedynczych egzemplarzy ubrań, przeznaczonych dla indywidualnego klienta. Ubrania te charakteryzują się przede wszystkim najlepszą jakością tkanin, z których zostały wykonane, dodatkowo również są one w dużej mierze wykonywane ręcznie, co oznacza ogromną precyzje i dokładność.
Komentarze: 0
Po 13 latach przerwy do branży modowej powraca duet holenderskich projektantów Victor& Rolf. Na swój wielki powrót zaprojektowali kolekcje haute couture, której premiera odbędzie się w lipcu podczas tygodnia mody haute couture w Paryżu. W kwietniu na spotkaniu Chambre Syndicale de la Couture, członkowie stowarzyszenia zgodzili się na powrót holenderskich projektantów...
Komentarze: 0
W grudniowym wydaniu magazynu Flair przenieść możemy się w cudowny świat haute couture. Wykreowała go dla nas stylistka Sissy Vian, a uwiecznił Steven Pan. Sesja, tak jak prezentowane kreacje, jest na najwyższym poziomie – stylowa, elegancka, dystyngowana. Sami zobaczcie.
Komentarze: 0
A ów przekaz brzmi: kwiaty są kwintesencją kobiecości. Kamila Flipcikova z agencji Model Managament Exit dla How to Spend It Magazine w obiektywie Damiana Foxe. Modelka prezentuje kreacje haute couture i wzory gotowe do noszenia z jesienno-zimowych kolekcji..
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.