Wyszukiwanie dla tagu modeling
Tyra Lynn już na stałe zakorzeniła się w naszej wyobraźni jako ikona modelingu plus size. Jej nazwisko kojarzy nam się z pozytywną stroną otyłości, która nie musi skazywać kobiety na brak akceptacji, także w uznanej części świata mody. Modelka jest dowodem na to, że nadwaga nie oznacza braku prezencji i w żadnym wypadku nie jest przeciwieństwem seksapilu, co do tej pory udaje jej się skutecznie prezentować w rozmaitych kampaniach reklamowych.
Komentarze: 0
Nowa kolekcja to kolejna odsłona klasycznych półbutów marki AGA PRUS. Angielki, wciąż w modzie, tym razem pojawiają się w tonacji butelkowej zieleni – przeboju sezonu. Drugi fason, również pierwotnie męski, to mokasyny żeglarskie w wersji lądowej z piękną miedzianą podkówką. Oba modele zaprojektowane zostały w duchu klasycznej elegancji na co dzień. Choć wpisują się w aktualne trendy, w ofercie marki i szafach klientek pozostaną na lata. W kolekcji także nowa propozycja – skromne, a przy tym oryginalnie skrojone i subtelnie wyprofilowane czółenka w uniwersalnym grafitowym kolorze. Ostatnia odsłona to długo oczekiwane botki w stylu sztybletów, z niewidocznymi gumami, klasyczne w kształcie. Obowiązkowa pozycja na jesień!
Komentarze: 0
Polanka to polska marka dla osób poszukujących oryginalnych, wyjątkowych, a zarazem wygodnych i uniwersalnych ubrań oraz dodatków. Projekty cechuje przede wszystkim prostota. Anna Polańczyk, twórczyni i projektantka Polanki wyznaje zasadę mniej znaczy więcej. Ubrania mają podkreślać indywidualność, osobowość i nastrój osoby je noszącej.
Komentarze: 0
Już 26 października w Teatrze Syrena odbędzie się niepowtarzalny koncert Marii Sadowskiej, który będzie miał formę widowiska audio-wizualnego. Koncert będzie się składał z dwóch części. Najpierw artystka zaprezentuje materiał z ostatniej płyty „Dzień Kobiet”, która jest swego rodzajem hołdem złożonym kobietom. Album powstał w oparciu o muzyczne tematy z filmu o tym samym tytule.
Komentarze: 0
Dzięki kolekcji specjalnej lakierów do paznokci Pretty In Pink stworzysz nie tylko zjawiskowy manicure, ale także wesprzesz projekt, działający na rzecz walki z rakiem piersi. Misja Canser Schmancer ma na celu profilaktykę zdrowotną oraz promocję badań służących wczesnemu wykryciu raka piersi, a także wsparcie wysiłków naukowców służących opracowaniu skutecznego lekarstwa. Marka Orly po raz kolejny włączyła się do akcji, tworząc unikalną kolekcję lakierów do paznokci w różowych tonacjach, z którego część dochodu zostanie przeznaczona na realizację projektu.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.