Wyszukiwanie dla tagu ekspert radzi
Mateusz Chłodnicki - przedsiębiorca od 2000 roku, pasjonat podróżowania, fotografii i biznesu internetowego. Współzałożyciel Wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli, obecnie założyciel i pomysłodawca Shuttout.com - platformy do społecznościowych konkursów fotograficznych.
Komentarze: 0
Jakub Mauricz – trener, dietetyk, masażysta, rehabilitant, szkoleniowiec, dydaktyk i konsultant. W latach 2008-2010 zastępca redaktora naczelnego Muscular Development. Autor wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w kwartalnikach medycznych, magazynach fitnessowych i lifestylowych. Konsultant naukowy publikacji "Nowoczesny trening siłowy" wydawnictwa Galaktyka. Współpracował z olimpijczykiem Mateuszem Sawrymowiczem w toku przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Londynie. Na co dzień współpracuje m.in. z: Mistrzem KSW Michałem Materlą, bokserem zawodowym Izuagbe Ugonohem, Mistrzem Świata w grapplingu Grzegorzem "Yamabushi" Klocem, Mistrzem Polski NAC Marcinem Przyszlakiem, drużyną footballu amerykańskiego Cougars Szczecin. Specjalista do spraw dietetyki i suplementacji oraz przygotowania kondycyjnego w sportach szybkościowo-siłowych. Właściciel centrum dydaktyczno-treningowego Mauricz.com oferującego szkolenia, współpracę ze sportowcami zawodowymi, treningi personalne. Szkoleniowiec IFAA Polska.
Komentarze: 0
Agata Korzemiacka - elektroradiolog, trener personalny, managerka i członek kadry szkoleniowej Mauricz.com oraz była tancerka baletu klasycznego. Swoje doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu oraz ukrytych wad postawy. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Mówi, że okazja na trening znajdzie się zawsze i wszędzie, trzeba mieć jedynie chęci do pracy. Plac zabaw, park, schody – to wszystko niejednokrotnie posłużyło jej oraz jej podopiecznym za narzędzia treningowe.
Komentarze: 1
Tomasz Gas - Malowanie Światłem, oficjalny fotograf DFP - Dolnośląskiego Festiwalu Piękna, Queen of Poland, Foto Models Poland o tym, jak efektywnie rozpocząć współpracę z fotografem. Kilka wskazówek, które sprawią, że Wasz start będzie łatwiejszy.
Komentarze: 0
Yuliya Babich to projektantka młodego pokolenia. Cechuje ją profesjonalizm i wyczucie smaku. Yuliya urodziła się na Ukrainie. Jako osiemnastolatka postanowiła wyjechać do Polski i tutaj spełnić swoje marzenia. Studiowała w Poznaniu w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej, krok po kroku zdobywała pierwsze doświadczenia. W 2005 roku została laureatką Konkursu Gryf Fashion Show w kategorii Projektant mody.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.