Wyszukiwanie dla tagu fotografia w modzie
Znany wokalista i kompozytor, występujący pod pseudonimem Madox, niejednokrotnie zadziwiał i szokował. Najnowsza sesja z jego udziałem ukazuje go jednak w nieco innej odsłonie, bardziej tajemniczej, stonowanej, mniej krzykliwej niż dotychczas. Nietypowy nastrój nadaje także sceneria, Hotel Sułkowski w Boszkowie zadziwia swym pięknem.
Komentarze: 0
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze sprzedaje się to, co wzbudza skrajne emocje. A nic innego nie wzbudzi burzy w mediach tak, jak skandal. Tylko, że im dalej posuwamy się w aktach szokujących opinię społeczną, tym dalej przesuwamy granice przyzwoitości. Również wyżej stawiamy poprzeczkę naszym następcom, którzy będą musieli jeszcze bardziej się postarać aby ją przeskoczyć. A starają się i to bardzo…
Komentarze: 1
Paweł Wodnicki to zawodowy fotograf, który zdobył duże doświadczenie. W Krakowie prowadzi studio fotograficzne, gdzie zatrudnia do pomocy wykwalifikowany zespół stylistyczno-wizażowy. Swoją przygodę z fotografią rozpoczął pod koniec lat 90-tych jako fotoreporter, pracując głównie przy konferencjach prasowych premier filmowych. Fotografia to nie tylko jego zawód, przede wszystkim pasja, co widać na pięknych, profesjonalnych zdjęciach.
Komentarze: 0
Michał Grzyb to 25-letni fotograf z Warszawy. Fotografia jest jego największą pasją, zajmuje się nią zawodowo od kilku lat. Zaczynał od aparatów analogowych, jednak tak naprawdę swój rozwój poczynił po zasmakowaniu technologii cyfrowej. Doskonalenie swoich zdolności przybrało na rozmachu w 2008 roku, w którym to autor odbył staż w „Gazecie Wyborczej – oddział w Bydgoszczy”...
Komentarze: 0
Grzegorz Pytel - młody, zdolny fotograf, dla którego "od początku największym marzeniem była własna wystawa prac w moim mieście. Udało mi się to zrealizować po około 2,5 roku fotografowania. Aktualnie już mam cztery autorskie wystawy na koncie i teraz cel jest większy – również wystawa ale tym razem w Paryżu. Marzy mi się..."
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.