Wyszukiwanie dla tagu moda z wybiegów
Druk przestrzenny, czyli 3D jest coraz popularniejszy w różnych dziedzinach życia. A to drukuje się zabawki, długopisy czy nawet czekoladki. Głównym materiałem jest tworzywo sztuczne, metal czy właśnie czekolada. Czy technika drukowania w trójwymiarze sprawdzi się również w świecie mody?
Komentarze: 0
Wypatrzone ubrania z second handu, winylowe płyty oraz makijaż retro to niewątpliwie elementy stylu vintage, który już jakiś czas staje się coraz bardziej modny i popularny. Na ulicach większych miast pojawia się coraz większa liczba osób, jakby nie z tej epoki. Bo właśnie tym charakteryzuje się opisywany styl. Vintage jest bowiem umiejętnym skierowaniem się i bezpośrednim odnoszeniem...
Komentarze: 0
Haute Couture, tłumacząc dosłownie z języka francuskiego, oznacza „wysokie krawiectwo”. Jest to więc specjalistyczny dział luksusowego i markowego krawiectwa, który zajmuje się szyciem na miarę ekskluzywnych i pojedynczych egzemplarzy ubrań, przeznaczonych dla indywidualnego klienta. Ubrania te charakteryzują się przede wszystkim najlepszą jakością tkanin, z których zostały wykonane, dodatkowo również są one w dużej mierze wykonywane ręcznie, co oznacza ogromną precyzje i dokładność.
Komentarze: 0
W tym roku niewątpliwie wybiegi największych domów mody, imprezy i spotkania celebrytów, a także zwykłe, szare ulice miast, zdominowane zostały przez dwa klasyczne, ponadczasowe kolory. Biel i czerń królowały w tym sezonie i sprawdzały się w tej roli wprost idealnie. Wiosenne i letnie wybiegi pełne były czarno-białych kreacji.
Komentarze: 0
Długie spódnice nie są nowatorskim pomysłem, jaki proponują projektanci w tym sezonie. Królują już one bowiem w naszych szafach od kilku lat. Wszystkie sieciówki w swoich kolekcjach miały już chodź jedną propozycję maxi spódniczek w różnych kolorystycznych wariantach i materiałach. Wiele kobiet pokochało ten model, zamieniając ulubioną parę jeansów właśnie na długą, zamiatająca chodniki, romantyczną kieckę.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.