Wyszukiwanie dla tagu modele oraz modelki
Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe piękno nie ma rozmiaru. Mimo, iż większość kobiet zgodzi się ze stwierdzeniem, iż pełne kształty podobają się bardziej, to trudno pogodzić się z faktem, że najwięcej propozycji w branży modelingowej otrzymują Panie z rozmiarem 0. Mimo, iż modowy świat przyzwyczaił nas do wychudzonych, wysokich modelek, to nie należy twierdzić, iż karierę mogą zrobić już tylko i wyłącznie szczupłe dziewczyny.
Komentarze: 0
Ostatnie lata pokazały, iż modowy świat potrafi zaskakiwać nas z roku na rok coraz bardziej, sięgając po nowe, oryginale pomysły, które mają na celu zwrócić uwagę odbiorców. Moda stara się więc przełamywać bariery, łamać tematy tabu i budzić ogromne kontrowersję.
Komentarze: 0
„Królowa wybiegów” lat sześćdziesiątych. Modelka i muza samego Yves Saint Laurenta. Argentynka, która uosabiała paryski szyk i elegancję. Bywalczyni wystawnych bankietów, przyjaciółka znanych osobistości. Kobieta, która żyła tak jak chciała.
Komentarze: 0
Tysiące dziewczyn czeka na swoją szansę. Biegają na castingi, stosują drakońskie diety, czytają poradniki o tym co zrobić, by „wkupić się” w łaski bezlitosnego świata modelingu. Marzą by zostać zauważone w sklepie, na lotnisku, w pralni, na przystanku. Czasami śnią. Śnią tak realnie, że prawie ocierają się o rzeczywistość.
Komentarze: 0
Propagowana przez branżę mody teza mówiąca, że piękne są tylko kobiety o rozmiarach XS staje się coraz bardziej przestarzała. Wymiary modelek zawsze wzbudzają wiele kontrowersji – albo są anorektycznie chude albo za grube. Teraz przyszedł czas na poznanie modelek w rozmiarze normal size, które bynajmniej nie są za grube!
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.