Wyszukiwanie dla tagu zdumiewające kampanie
Graffiti od początków swojego istnienia (które datuje się na starożytność!) rozwinęło się do dnia dzisiejszego tak dalece, że część z dzieł ulicznych artystów mianuje się dziełami sztuki.
Komentarze: 0
Lifestyle’owa marka Pacha po raz pierwszy nawiązała współpracę z River Island w ubiegłym roku. Zakończyło się to niewątpliwym zachwytem wśród klientek marki. Idąc za ciosem na rynek weszła kolejna odsłona letniej kolekcji Pacha dla River Island. Utrzymana jest w podobnej do ubiegłorocznej stylistyce, jednak jest jeszcze bardziej wesoła, energetyczna i co najważniejsze, idealnie wprawia w nastrój zbliżających się wielkimi krokami wakacji. A co może być ich...
Komentarze: 0
W świecie mody sezon jesienno-zimowy to zwykle czas bardziej stonowanych kolorów. Jednak kiedy za oknem jest dość ponuro, warto zaakcentować nasz strój weselszym dodatkiem. Tu bez wątpienia sprawdzą się wzorzyste rajstopy, które mogą stanowić pewien kontrast dla wszechobecnej szarości. Właśnie takie rozwiązanie oferuje nam TOTUTATU.
Komentarze: 0
Głównym celem Let's Funky! jest wprowadzenie koloru na polskie ulice. "Nasze rzeczy są dość charakterystyczne, czasem mocno zwariowane". Tak o projekcie Let's Funky! opowiada Dorota Plizga. Zapraszamy do wywiadu!
Komentarze: 0
Każda okazja jest idealna, aby podkreślić swój styl wyjątkową biżuterią me-like z kolekcji DailyMe. To nowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią oryginalność i naturalność dodatków, lecz wolą je w nieco subtelniejszej wersji. Modna biżuteria, nie musi być zarezerwowana wyłącznie na specjalne okazje. Tegoroczne lato zbiegło się z premierą najnowszej kolekcji biżuterii me-like – DailyMe.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.