Wyszukiwanie dla tagu projektanci i marki
Gabrielle Chanel wciąż żyje w naszej wyobraźni. Widzimy w niej ikonę mody, symbol klasycznej elegancji i kuszącą ideę sukcesu. Każdy z nas postrzega tą zdeterminowaną postać jako odzwierciedlenie wszystkich wartości do jakich kiedykolwiek człowiek mógł zmierzać.
Komentarze: 0
Niebotyczne szpilki z czerwoną podeszwą już od wielu lat stają się wyznacznikiem dobrego stylu, ogromnego prestiżu, elegancji i luksusu. Pomysłodawcom, który stworzył kultowe półbuty jest sam Christian Louboutin – znany i ceniony na całym świecie, francuski projektant.
Komentarze: 0
Założycielka Jimmy Choo zapowiedziała start nowej marki sygnowanej jej nazwiskiem w listopadzie 2013 roku. Jakie niespodzianki przygotowała dla Nas Tamara Mellon?
Komentarze: 0
Magazyny high fashion Biblią, modele i modelki aniołami, a konsumenci oddanymi wyznawcami. Brzmi kontrowersyjnie? To filozofia świata mody przedstawiona w filmie dokumentalnym "Fashion as Religion", w którym głównym bohaterem jest pretendujący do miana "papieża mody" - Karl Lagerfeld.
Komentarze: 0
Włoski dom mody Missoni w swojej długiej karierze, niczym sinusoida, zaliczał wzloty i upadki. Sława imperium zbudowanego przez włoską rodzinę, balansuje na granicy Włoch i całego świata. Ostatnio o marce znowu zrobiło się głośno w związku z najlepszą od lat kolekcją na lato oraz z tragicznym zaginięciem szefa domu mody – Vittoria Missoni.
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.