Wyszukiwanie dla tagu to się nosi
Skóra to materiał, który od kilku sezonów lansowany jest na wybiegach coraz odważniej i w coraz ciekawszej formie. Niegdyś stosowany był głównie w obuwiu czy galanterii, dziś wkracza w nasze życie pewnym, zdecydowanym krokiem i co chwilę pokazuje swoje inne oblicze. Jakie produkty skórzane więc wybrać, co jest modne w tym sezonie i co z czym łączyć?
Komentarze: 0
Klasyczna mała czarna to niemal obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Swoją fenomenalną i ponadczasową popularność zawdzięcza przede wszystkim ogromnej funkcjonalności. Co więcej, jej uniwersalny charakter sprawia, że mała czarna idealnie komponuje się z rozmaitymi dodatkami.
Komentarze: 0
Chociaż do kalendarzowej wiosny jeszcze trochę, to za oknami można zauważyć pierwsze jej oznaki. Słońce świeci coraz mocniej i dłużej, a z horyzontu zniknęły śnieżne zaspy. Można zatem uznać, że nastał czas na poszukiwanie wiosennych kreacji. Najlepiej chyba zacząć od butów, czyli tego, co kobiety lubią najbardziej. Zastanówmy się nad tym, co w najbliższych miesiącach będzie cieszyło się największym wzięciem.
Komentarze: 0
Perły stanowią jeden z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich biżuteryjnych dodatków, które są idealnym elementem zdobiącym każdą kobiecą stylizację. Kryją w sobie tajemniczość oraz piękno, które nie przez wszystkich może być do...
Komentarze: 0
Inditex jest jednym z największych detalistów odzieżowych, mający pod swoim skrzydłem tak prestiżowe marki jak: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Utergue. Ta wielka grupa składa się z ponad 100 firm, słynących z...
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.