Wyszukiwanie dla tagu pozostałe i różne
Droga najbardziej utalentowanych prowadzi na salony prawdziwych celebrytów. Ich praca oznacza ciągłą dyspozycyjność oraz całkowite poświęcenie. Chociaż ich życie jest wypełnione autentyczną pasją, kłamstwem byłoby stwierdzenie, że właśnie tak wyglądały ich pierwotne wyobrażenia. Skala zarobków potencjalnego stylisty w Los Angeles to co najmniej 50 tys. dolarów rocznie.
Komentarze: 0
Bycie szafiarką, czyli blogerką modową to żmudne i angażujące zajęcie. Przez wiele osób niedoceniany wysiłek, który jak już wiadomo staje się coraz bardziej opłacalny dla dziewczyn. Można powiedzieć, iż z hobby w wielu przypadkach zamieniło się dla nich w pracę. Posiadanie swojego modowego bloga stało się bardzo modne, dlatego tak ciężko jest obecnie znaleźć na prawdę dobrą stronę, na której autorka prezentuje wartościowe treści.
Komentarze: 0
Już od jakiegoś czasu prawdziwą wyrocznią codziennego stylu nie są kolorowe magazyny o modzie czy popularni celebryci, ale blogerzy, którzy prowadzą internetowe pamiętniki poświęcone modzie i stylizacjom. Moda wybiegów przeniosła się na blogi.
Komentarze: 0
Ostanie lata pokazują jak wiele gwiazd, celebrytów i znanych postaci show biznesu dosadnie dba o swój wizerunek i image, przywiązując wagę do tego jak wygląda i w czym wystąpi na kolejnej gali, ażeby przykuć uwagę fotoreporterów, zapozować na ściance, trafić na pierwsze strony gazet i zostać okrzykniętym najlepiej ubraną i stylową gwiazdą tygodnia.
Komentarze: 0
Była już moda na taniec, była i na gotowanie. Obecnie jesteśmy świadkami mody na modę. Co będzie potem? Czy któregoś dnia obudzimy się w rzeczywistości, w której bycie modnie ubranym stanie się niemodne?
Komentarze: 0
Ostatnio komentowane profile
Ostatnio dodane zdjęcia
beModels.pl © 2000-2020 Agencja Kreatywna INTEREK. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.